Su Soğutma Kulesi Teklif Al

Su soğutma kulelerinin tüm endüstriyel uygulamaları için mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Firmamız 1982 yılından itibaren sadece su soğutma kulesi alanına odaklanmıştır.

Paket Tip Su Soğutma Kuleleri

Yüksek Performans için
Paket Tip Kuleler

 
 

Paket tip su soğutma kuleleri, kendi kategorilerinde en kaliteli su soğutma kuleleridir. Kule gövdesi ile taşıyıcı kiriş ve kolonlar, CTP'den imal edilirler. Damla tutucu, su dağıtım sistemi, dolgu elemanları gibi soğutma suyu ile direk temasta olan kule elemanları paslanmaya karşı dayanıklıdır.

 
Daha Uzun Ömürlü

Camelyaf Takviyeli Polyester'den (CTP) imal edilen paket tip su soğutma kulelerinin, işletme ve bakım giderleri düşük ve kullanımları kolaydır.

Kişiselleştirme İmkanı

Tüm Paket Tip Su Soğutma Kuleleri isteğe bağlı olarak, kulenin en alt kısmında bulunan soğutulmuş su toplama havuzu da CTP malzemeden imal edilir.

Modüler Yapılar

 
 

Paket tip su soğutma kulelerinin en büyük avantajlarından biri de kurulduktan sonra gerekirse kolayca kaldırılıp taşınabilmeleridir.

Kullanılan malzemeler korozyona karşı dayanıklı ve birbiriyle uyumlu olduğundan CTP paket tip kuleler diğer alternatif malzemeden yapılan kulelere göre çok daha uzun ömürlüdür.

Paket tip kuleler boya ve bakım gerektirmez.
Paket Tip Su Soğutma Kuleleri

Su Soğutma Kulesi Projenizi Birlikte Oluşturalım!

1982'den günümüze su soğutma kulesi üreten YolYapı; Uzman ekibi ile şirketinize / kurumunuza en uygun su soğutma kule çözümünü üretmek için hazır. Siz de vakit kaybetmeden bir teklif isteyin.