Su Soğutma Kulesi Teklif Al

Su soğutma kulelerinin tüm endüstriyel uygulamaları için mühendislik ve müteahhitlik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Firmamız 1982 yılından itibaren sadece su soğutma kulesi alanına odaklanmıştır.

İnşai Tip Su Soğutma Kuleleri

Size Özel Su Soğutma Kulesi

Özel Projeler
İnşai tip su soğutma kuleleri, su debisi saatte 200 m³'ü aşan tesislerde kullanılırlar. Petrokimya tesisleri, rafineriler ve demir çelik fabrikaları inşai tip su soğutma kulesi kullanır. Bu kuleler, ana taşıyıcı kirişler ve kolonlar üzerine kurulurlar.
Uzun Ekonomik Ömür
Kulenin taşıyıcı ana konstrüksiyon malzemesinin belirlenmesinde ekonomik ömür, yatırım maliyeti ve yapım süresi rol oynar. Yaygın olarak emprenyeli ahşap kullanıldığı gibi, betonarme veya cam takviyeli polyester (CTP) de ana taşıyıcı konstrüksiyon malzemeleri olarak kullanılabilir.
Diğer Elemanlar
Kulenin diğer elemanlarını oluşturan damla tutucu, su dağıtım sistemi, dolgu elemanları gibi soğutma suyu ile direk temasta olan parçalar ise paslanmaya karşı dayanıklı PVC, PP (Polipropilen), CTP ve paslanmaz metalden oluşur. Kulelerin diğer parçaları sahaya getirilerek montajları yapılır.
Özelleştirme İmkanı
İnşai tip su soğutma kulelerini sınırsız sayıda bitişik hücreden oluşturmak mümkündür. Hücre sayısını belirlerken, işletmenin randımanı, bakımının kolaylığı ve arıza durumlarında devre dışı kalmasının maliyeti göz önünde tutulur. Bu tip kulelerde proje, müşterimizin işletme şartları ve ihtiyaç duyduğu soğutma kapasitesine göre, şirketimiz ile yapacağı fikir alış-verişi sonucu şekillenir.

Su Soğutma Kulesi Projenizi Birlikte Oluşturalım!

1982'den günümüze su soğutma kulesi üreten YolYapı; Uzman ekibi ile şirketinize / kurumunuza en uygun su soğutma kule çözümünü üretmek için hazır. Siz de vakit kaybetmeden bir teklif isteyin.